Pro platby objednávek bankovním převodem č.ú. 679751002/5500 variabilní symbol je číslo objednávky / K objednávkám nad 1.000 Kč NEÚČTUJEME DOPRAVU! / Okamžitá chat podpora

Yucca

Neohodnoceno
 
 
Pomáhá při infekčních ohroženích, u sportovců zvýšeně vyplavuje kyselinu mléčnou z těla, a tak odstraňuje pocit únavy. Díky lepšímu prokrvení se podílí na lepším hojení ran.
Dostupnost Skladem
Varianta
129 Kč    
Kategorie Přírodní výtažky
 

Yucca je jedna z nejkrásnějších rostlin pouští Severní a Jižní Ameriky. Měří okolo 1 metru a je to stále zelená palma z čeledi liliovitých rostlin, která kvete v noci. Přežívá v extrémních klimatických podmínkách v suchu a horku pouště, kde se přes den pohybuje teplota přes 50° Celsia a v noci naopak klesá pod bod mrazu. Na začátku vědeckého zkoumání této rostliny byla skutečnost, že kmen pouštních indiánů používá Yuccu k léčení prakticky všech chorob.

Tito lidé se přitom dožívají výrazně vyššího věku než okolní populace, které Yuccu nepoužívaly. Při biochemické analýze se zjistilo, že Yucca obsahuje vysoké množství (až 90 %) saponinů. Asi 40 % z nich jsou terpenové ve vodě nerozpustné, ostatní, tzv. stearanové, jsou ve vodě rozpustné. Tyto saponiny mají vysokou čisticí schopnost, a působí tak v organismu jako přírodní čisticí prostředek. Stearanové saponiny se vážou ve střevě s cholesterolem, se kterým tvoří nerozpustnou sloučeninu, která se ze střeva nevstřebává, tím se podílí na snížení hladiny cholesterolu v krevní plasmě.

Terpenové saponiny se se vstřebávají do krevního oběhu a dostávají se do celého těla. Oba typy však mají stejnou vlastnost: odstraňují z těla všechny patologické usazeniny. Vzhledem k tomu, že Yucca vyjma cholesterolu s ničím v organismu nereaguje, je možné použít ji v kombinaci s jinými specifickými potravními doplňky. Proces očisty organismu začíná v trávicím traktu, pokračuje krevním oběhem, kde se postupně snižuje hladina cholesterolu a tuků. Zvyšuje filtrační plochu ledvin, odstraňuje ledvinové usazeniny, působí ve žlučových cestách a na samotném žlučníku.

Pomáhá při infekčních ohroženích, u sportovců zvýšeně vyplavuje kyselinu mléčnou z těla, a tak odstraňuje pocit únavy. Díky lepšímu prokrvení se podílí na lepším hojení ran. Yucca je specifický potravinový doplněk, který se zcela ojedinělým způsobem může podílet na zkvalitnění života zejména středních a starších generací. Připravili jsme pro vás výrobek ve vysoké kvalitě, za velmi příznivou cenu.

Složení:
Jedna tableta obsahuje: Yucca 500 mg
 

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1538 kJ
Bílkoviny - proteiny 26.7 g
Sacharidy - uhlohydráty 59.4 g
Tuky 2 g

 

Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
YUcca prášek 500 mgDávkování:
1 - 2 kapsle za den (děti 3 - 15 let 1 kapsle denně).

Počet dávek 60
Velikost balení 60 Tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.