Pro platby objednávek bankovním převodem č.ú. 679751002/5500 variabilní symbol je číslo objednávky / K objednávkám nad 1.000 Kč NEÚČTUJEME DOPRAVU! / Okamžitá chat podpora

Carnitine Core

Neohodnoceno
 
 
MusclePharm Carnitine Core je vyvážená směs různých typů karnitinu obohacená o malinové ketony. 
Dostupnost Vyprodáno
Varianta
329 Kč    
Kategorie L-Carnitin
 

MusclePharm Carnitine Core je tekutý mix pokročilých karnitinových forem

MusclePharm Carnitine Core je vyvážená směs různých typů karnitinu obohacená o malinové ketony. Carnitine Core využívá přirozeně se vyskytující aminokyselinu L-karnitin, aby rozjela váš metabolismus na plné obrátky a udělala tak z vašeho těla výkonnou spalovnu tuku.

Carnitine Core Musclepharm

MusclePharm Carnitine Core v bodech:

  • Využívá vašeho tělesného tuku jako paliva pro tvorbu energie.
  • Pomáhá snižovat tělesnou hmotnost, redukuje množství tukové tkáně.
  • Zrychluje metabolismus a zlepšuje termogenezi.

S Carnitine Core PŘEMĚŇTE TUK NA ENERGII

Carnitine Core pomáhá nejen tuk spalovat, ale zároveň jej transformuje v energii. Vašemu tělu se tak dostane vynikající zdroj energie právě v době, kdy ji potřebujete nejvíce. Rychlý metabolismus umožní spálit daleko více tuku a tímto získaná energie zlepší vaši výkonnost. Přidané malinové ketony ještě dále navýší množství dostupné energie, což je vítaný bonus, který vás o další krůček více přiblíží vašemu sportovnímu cíli. Navíc, malinové ketony synergicky podporují fungování karnitinu v oblasti kontroly tělesné hmotnosti, a mohou rovněž sami působit na zefektivnění lipolýzy (přeměna tukové tkáně na mastné kyseliny) a následného spalování mastných kyselin.

prvotřídní složení - mimořádné výsledky

4 DRUHY KARNITINU + RASPBERRY KETONES

L-Karnitin

Přirozeně se vyskytující aminokyselina, která hraje klíčovou roli při metabolismu tuků. Může příznivě ovlivňovat celkové zdraví organismu, zvětšovat množství disponibilní energie a uvolňovat uložené tělesné tuky (triglyceridy) do krevního oběhu, kde jsou rovněž následně využity jako zdroj energie. Uvádí se také, že pomáhá prodlužovat dobu maximálního silového výkonu a snižovat množství kyseliny mléčné ve svalech.

N-Acetyl-L-Karnitin

Esterová forma L-karnitinu. L-karnitin přirozeně vzniká jako metabolický derivát lysinu a methionin.

L-Karnitin-L Tartrát

Obliba LCLT v dnešní době výrazně roste, zejména díky jeho funkční univerzálnosti. Ukázalo se, že může navíc podporovat nabírání svalové hmoty a udržování zdravé tělesné kompozice.

Propionyl-L-Karnitin

Esterifikovaný karnitin, u kterého klinické testy prokázaly blahodárný vliv na celkové zdraví a zlepšení sportovní výkonnosti.

Malinové ketony (Razberi-K®)

Obsahují spoustu bioaktivních složek, které podporují celkové zdraví organismu, zároveň se uvádí, že usnadňují termogenezi a oxidaci tělesných tuků.

Nutriční hodnoty:


1 dávka (15 ml - 1 polév. lžíce)
Energetická hodnota 7,5 kJ / 1,8 kcal
Carnitine Core Blend 1000 mg
Acetyl-L-karnitin, L-karnitin báze, L-karnitin-L-Tartrát, Malinové ketony, Propionyl-L-karnitin

Doporučené dávkování: 

Před použitím protřepat. berte 1 polévkovou lžíci (15ml) 1-3 krát denně. Možno smíchat s oblíbeným nápojem. Po otevření balení uchovávejte v ledničce.

 

 

Počet dávek 30
Příchuť Citrus
Velikost balení 459 Mililitrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.