Pro platby objednávek bankovním převodem č.ú. 679751002/5500 variabilní symbol je číslo objednávky / K objednávkám nad 1.000 Kč NEÚČTUJEME DOPRAVU! / Okamžitá chat podpora

Nutrend Arginine

Neohodnoceno
 
 
Arginine Anabolic Acid - Optimální forma příjmu čisté aminokyseliny Arginin s výrazným anabolickým účinkem. Je vhodná pro doplnění stravy při budování kvalitní svalové hmoty a pro celkovou ochranu před katabolickými procesy.
Dostupnost Skladem
Varianta
351 Kč    
Značka Nutrend
Kategorie L-Arginin
 

Arginine Anabolic Acid - Optimální forma příjmu čisté aminokyseliny Arginin s výrazným anabolickým účinkem.
Je vhodná pro doplnění stravy při budování kvalitní svalové hmoty a pro celkovou ochranu před katabolickými procesy.
Základní funkcí argininu je zvýšení prokrvení tkání (prostřednictvím zvýšené produkce oxidu dusnatého NO), vyšší produkce růstového hormonu (somatotropinu - STH), zlepšení funkce pohlavních orgánů a u mužů zvýšení spermatogeneze (tvorby spermií)

Vhodný pro:

- nárůst svalové hmoty - zvyšuje produkci somatotropinu (růstového hormonu - STH)
- zvýšení prokrvení - pomocí oxidu dusnatého (NO)
- podporu imunitního systému
- urychlení procesu hojení
- zvýšení síly a podporu růstu a zachování svalové hmoty
- snížení hladiny cholesterolu
- zvýšení tvorby spermatu
- spokojený sexuální život

Charakteristika účinné látky:

L-Arginin má řadu funkcí v organismu, které souvisejí s anabolickými procesy. Podílí se na zvyšování hladiny Arginin je neesenciální aminokyselina, s řadou důležitých rolí v organismu. Pro lepší pochopení je třeba uvést alespoň základní směry účinků argininu. Jedním ze dvou zásadních vlivů v organismu je funkce argininu jako prekurzoru tvorby oxidu dusnatého (NO), který v periferních částech organismu působí vazodilatačně (snižuje tonus) na hladké svalstvo – v konečném důsledku to znamená, že se rozšíří cévy, zvýší se prokrvení, což umožní zásobení periferií živinami a kyslíkem.

Na tuto vlastnost existují dva možné pohledy:

1. z hlediska sportovní výkonnosti a regenerace

Vliv Argininu na sportovní výkonnost a regeneraci – díky zvýšenému množství oxidu dusnatého NO (arginin je prekurzorem) dilatují cévy zásobující svalovou tkáň a díky většímu průtoku krve se do tkání dostane více kyslíku a glukózy v průběhu zátěže. Pokud se na daný princip podíváme ještě blíže, tak glukóza společně s množstvím kyslíku jsou limitem především dlouhodobé intenzivní zátěže, tedy tady může arginin pomoci zvýšit výkonnost. Z hlediska krátkodobého maximálního výkonu (do 30 vterin) je třeba vnímat, že organismus čerpá energii především ze zdrojů operativně dostupných ve svalových buňkách a arginin může díky rozšíření cév pomoci následné regeneraci – urychlí doplnění spotřebovaných sacharidů, rychlejší odplavení metabolitů. Užití argininu v potréninkové fázi díky zvýšenému prokrvení urychlí regeneraci, vyplavení metabolitů a doplnění zásob glykogenu ve svalových vláknech.

2. z hlediska zvýšení prokrvení pohlavních orgánů

Fungování pohlavních orgánů je založeno na schopnosti dodat dostatek krve k prokrvení. Konkrétně u mužů je na tomto založena schopnost udržet erekci. Arginin díky schopnosti rozšiřovat cévy podporuje funkci a obecně je považován za prostředek zlepšující kvalitu sexuálního života. Dalším důležitým faktem z hlediska reprodukčních funkcí je to, že mužské sperma je tvořeno převážně argininem (95%?), tedy dostatečnémnožství argininu, nebo případná suplementace zlepšuje schopnost tvorby spermií (spermatogenezi).

Nutriční hodnota:

100 g 1 kapsle
Energetická hodnota 1700 kJ/400 kcal 10 kJ/2,4 kcal
Tuky 0 g 0 g
   z toho nasycené nastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
   z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bílkoviny 100 g 0,6 g
Sůl 0 g 0 g
L-arginin 83 000 mg 500 mg


Složení:
L-Arginin báze, želatinová tobolka.


Dávkování:
Pro zlepšení regenerace nárůst svalové hmoty: 4 kapsle po výkonu

Pro podporu sexuálního apetitu: 4 kapsle před výkonem

Pro celkovou vitalizaci a stimulaci imunitního systému: 2 kapsle ráno, 2 kapsle večer.

Počet dávek 60
Velikost balení 120 Kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.